Opinie i recenzje

Niepokalanów nagroda

Nagroda na festiwalu w Niepokalanowie!

XXXI Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów Niepokalanów 2016 już za nami. Miło nam poinformować, że nasz tryptyk filmowy zdobył I nagrodę w kategorii multimedialnej.

Takie wyróżnienie mówi samo za siebie.

To dla nas wielka radość – nie przypuszczaliśmy, że bez środków, z bardzo ograniczonymi możliwościami i wobec wielu przeciwności uda się stworzyć TEN film. Film, z którego jesteśmy dumni i który został wyróżniony tak wspaniałą nagrodą.

Dziękujemy!

Oto opinie widzów!


Szczęść Boże! Tryptyk Tajemnica nowenny pompejańskiej obejrzałem z wielkim zainteresowaniem. 5 lat temu byłem w Pompejach. Byłem na Ruinach Pompejów, byłem też i modliłem się w Bazylice Królowej Różańca Świętego. Ogromnie się cieszę, że po 5-ciu latach mogłem odświeżyć to, co wówczas zobaczyłem. Serdecznie gratuluję Wam dzieła, które wyszło z Waszej ręki.. Raz jeszcze gratuluję pięknego dzieła i życzę Szczęść Boże w dalszej pracy.

Ks. Stanisław

GRATULUJĘ z całego serca! Kiedy otrzymałam film :) obejrzałam od razu, jest świetny i poruszający. Niech Pan Bóg Wam błogosławi i wynagrodzi trudy, aby wartość różańca przybliżyć i zachęcać do tej modlitwy. 24.09.2016 w mojej parafii spotkanie z Autorami i pokaz filmu :):):) Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję! 

Elżbieta

Wspaniały film. Kiedy pierwszy raz usłyszałem o Nowennie Pompejańskiej wydawało mi się, że jest to modlitwa z rodzaju „niemożliwych do wykonania". Trzy części Różańca św. codziennie przez 54 dni??? Ale z Matka Najświętszą nic nie jest niemożliwe. MARYJO Mateńko moja, KOCHAM CIĘ

Andrzej


Dziękuję za otrzymany film o nowennie pompejańskiej.Film jest wzruszający, wspaniały. Jeszcze nie dzielę się  nim  ponieważ sama chcę go dobrze, przeżyć. Na pewno rozpowszechnię  film tak jak rozpowszechniam nowennę pompejańską.Bardzo przeżywam świadectwa, które słucham.Sama doświadczyłam wiele łask odmawiając nowennę pompejańską. Matko Boża Pompejanska dziękuję Ci za wszystko. Specjalne podziękowanie wszystkim, którzy  zrealizowali ten film.

Maria

Bardzo dziękuję! Film bardzo bardzo bardzo mi się podobał.

Aneta

Opinie i recenzje zostawione na Facebooku

Swoją opinię możesz także wysłac nam na e-mail film@rozaniec.info.

Strona filmu na Facebooku

Jesteśmy na Facebooku – polub nas :-)